İletişim Bilgileri

BAY PERDECİM

Güvenilir Şirket
 • Yetkili Kişi: Yaşar Kütük
 • Telefon numarası: +90 (0212) 438-80-77, Tekstil Kent Mağaza
 • +90 (0530) 139-25-28, GSM
 • +90 (0212) 438-80-78, Faks
 • MSN: yasar.kutukcu@hotmail.com
 • Skype: 0 533 217 90 53
 • Adres: Tekstil Kent A 17 Blok No: 13, Esenler, İstanbul, 34225, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
Blackout Karartma Stor Perde, resim 1
 • Blackout Karartma Stor Perde, resim 2
 • Blackout Karartma Stor Perde, resim 3
 • Blackout Karartma Stor Perde, resim 4
 • Blackout Karartma Stor Perde, resim 5
 • Blackout Karartma Stor Perde, resim 6

Blackout Karartma Stor Perde

Karartma stor perdelerin kullanılmasında veya uygulanmasında amaç genellikle ışıksız ortam yaratmaktır.
sipariş alınır, 5 gün
45 TL/m²
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Yaşar Kütük
 • Telefon numarası: +90 (0212) 438-80-77, Tekstil Kent Mağaza
 • +90 (0530) 139-25-28, GSM
 • +90 (0212) 438-80-78, Faks
 • MSN: yasar.kutukcu@hotmail.com
 • Skype: 0 533 217 90 53
 • Adres: Tekstil Kent A 17 Blok No: 13, Esenler, İstanbul, 34225, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Karartma Perdeler adında anlaşlacağı gibi karanlık ortam sağlamak için üretilen perdelerdir. Yatarken ışıktan etkilenenler veya sabahleyin gün işığından rahatsız olup uyuyamayanlar için karatma perdeler mükemmel bir çözümdür.
Karatma Perdeler ışığı %100'e kadar yani sıfır ışık dediğimiz konuma kadar kesebilirler. Ofislerde Projeksiyon cihazının kullanıldığı toplantı odalarında karanlık ortam sağlamak içinde kullanılır.Karartma Perdeler Motorlu ve Manuel olarak uygulanır.

Ürün Açıklaması
Stor perde sistemi apreli kumaşın yani kolalı tabir ettiğimiz kumaşın, boruya sarılarak yan tarafına takılan mekanizma yardımıyla çalıştırılmasından ve etek kısmına kumaşın düzgün durması için geçirilen çıtadan meydana gelir. Stor perde mekanizmaları yaylı sistem ve zincirli sistem olduğu gibi uzaktan kumandalı da olabilir. Stor perde için özel olarak üretilen kumaşlar ülkemizde yerli üreticilerden ve ithal olarak İsveç, Almanya, Hollanda'dan temin edilmektedir. Stor perde sisteminde kullanılan black out yani karartma dediğimiz kumaşlar da yine ülkemizde üretilmeye başlamıştır. Karartma stor perdelerin kullanılmasında veya uygulanmasında amaç genellikle ışıksız ortam yaratmak, laboratuvar ortamları, dia gösterimi yapılan mekanlar, dershaneler, okullar, hastaneler, çalışma odaları, brifing salonları, toplantı odaları, slayt gösterimi yapılacak mekanlar daha birçok sayılabilecek yerlerde kullanımda başarılı sonuç vermektedir. Karartma kumaşlar polyester, pamuk arkası beyaz veya kumaşın kendi renginde olabilir, alev almayan apre kaplı özel kumaşlar umumi mekanlar için yangına karşı emniyetli yanmayı geciktiren özelliğiyle tercih edilmektedir…

Ürün Özellikleri
Almedahls İTHAL DÜZ POLYESTER VEYA PAMUK KUMAŞ, ARKASI BEYAZ KAPLAMA, YAYLI VE ZİNCİRLİ SİSTEM KUMANDA,

Renk Seçenekleri
155 ÇEŞİT RENK

Stor perde, kullanımı ve tamiri en kolay mekanizmalı perdedir. Ortalama ömrü 3 yıldır. Temiz – Tozsuz mekanlarda ve amacına uygun kullanımda bu ömür 5-10 yıla kadar çıkabilir. Her ne Kadar büro / ofis perdesi olarak bilinsede, evlerde de rahatlıkla kullanılabilir. Oldukça fazla renk ve kumaş seçeneği vardır. Stor perde kumaşları ham kumaş değildir. Üzerinde bayanların işleme ve dantellerinde kullandığı, sertleştirici madde olan kola nın sanayi tipi olan, apre vardır. Apre işleminde kumaş, pvc akrilik bir maddeyle kaplanır. Bu sertleştirme işleminin yapılmasının sebebi, kumaş boruya sarılırken, sağa – sola yalpalamamasını sağlamasıdır.

Stor perdeler, büyük yapı marketlerde standart ölçülerde satılabilir. Ancak ülkemizde belirli bir pencere standardı olmadığından dolayı, bu ölçülerin büyük bir bölümü pencerelere uygun değildir. Bu imalat biçimi, ancak pencere standartlarına uygun olan ülkeler için geçerlidir. Ayrıca sadece bu standartlara uygunluk da yeterli değildir. Bu tarz standartları yakalamış ülkelerin bir çoğunda, insanların evlerinde ve villalarında atölyeleri vardır. Ve yine, ufak tamirat ve kesim işlerinde pratik becerileri gelişmiştir.

Stor perdeler, farklı nitelikte kumaşlardan yapılabilir, ışık geçirmeyen karartma kumaştan, transparan tül, güneşi filtre eden screen kumaşlardan, polyester, pamuk, akrilik, alüminyum folyolu hijyen, kir tutmayan yıkaması kolay kumaşlardan olduğu gibi hasırdan rulo biçiminde olanı da vardır. Genellikle ihtiyaca yönelik kumaş seçenekleri tercih edildiği gibi mimari, dekorasyon amaçlı uygulamalarda vazgeçilmez bir malzeme olup kullanıldığı mekanlara çok farklılık katan bir perde türüdür. Stor perde alırken kesinlikle amacınıza uygun olan kumaşları özellikle tercih etmelisiniz. Stor perdelerde mekanizma sistemi olarak yaylı manuel, zincirli mekanik sistem, uzaktan kumandalı sistemler uygulanabilmektedir.

Yukarıda yer alan yazının tüm hakları BAY PERDECİM PERDE SİSTEMLERİ Firması tarafından korunmaktadır. İzinli veya izinsiz kullanılamaz.

http://www.byperde.com/ana-sayfa

Motorlu Blackout Stor Perde

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 45 TL/m²
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İstanbul'daki Perdeler ve tül perdeler
Oluşturma tarihi: 24.05.2011 21:59
Düzenleme tarihi: 24.11.2018 09:56